ארגון אירוע החתונה עשוי להיות אירוע מלחיץ וקשה ביותר. עם זאת, כאשר יודעים בוודאות אחר אילו מאפיינים לחפש בקרב הספקים הנבחרים – הבחירה הופכת להרבה יותר פשוטה. כל זוג ומשפחה יודעים שאחת ההחלטות החשובות ביותר שיש לעשות בהקשר של חתונה היא בחירת הדי ג'יי. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות תמיד את הבחירה הנכונה ביותר עבור כולם.

חפשו ביוטיוב

אחת הדרכים הטובות ביותר לשיווק שירותי מוזיקה היום היא באמצעות האינטרנט, וביוטיוב ניתן למצוא סרטונים מחתונות שונות ולהתרשם מהעבודה של הדי ג'יי. כמובן, כדאי לוודא שהסאונד בסירטון הוא מהאירוע עצמו (על פי קריאות של אנשים וחיספוס מסוים של סאונד חי), ולא עריכה שהתבצעה לאחר מכן.

חיבור בין הדי ג'יי לאולם

פעמים רבות די ג'יי עובד באופן קבוע באולם אירועים ספציפי, ולכן יודע לתת את המענה המושלם לקהל היעד הפוטנציאלי, מסוגל לתת את הטון לערב כולו ולהלהיב את כולם. כך, לחתונות באולמות אירועים בתל אביב מומלץ לקחת די ג'יי פעיל מהסביבה, ולאו דווקא מהעיר המקורית שלכם, על מנת שהאירוע יהיה נוצץ ותל אביבי מכל הבחינות.

טעם דומה במוזיקה

אף על פי שבעולם האירועים תמיד יש מספר להיטים בלעדיהם אי אפשר לערוך חתונה, לכל אדם עדיין יש העדפות ספציפיות במוזיקה. כך, אם אתם אוהבים להיטים של שנות ה-80, אולי כדאי לקחת די ג'יי מבוגר יחסית ומנוסה, שמכיר את המוזיקה הזאת מקרוב, ולא מישהו שאפילו לא נולד באותה תקופה. טעם דומה יבטיח חיבור טוב ביניכם לבין הדי ג'יי, מה שישפר את מצב הרוח שלכם פלאים.

תגובות בפייסבוק

עוד דרך טובה למצוא ספקים באיכות גבוהה מאוד וללא כל ספק באמינותם היא באמצעות תגובות בפייסבוק. עמודים עסקיים של תקליטנים עם הרבה תגובות חיוביות מעידים על עבודה טובה ועל גישה מקצועית לקידום עצמי. מומלץ לעבור על התגובות וגם להיכנס לכמה עמודים של אנשים על מנת להיות בטוחים שמדובר בפרופילים של אנשים אמתיים (בפייסבוק די קשה לזייף פרופיל, וקל לזהות איזה פרופיל אמין וקשור למשתמש אמיתי).

אין חכם כבעל ניסיון

כמעט כל זוג שעומד להתחתן מבקר בחתונות של חברים, של קרובים ושל מכרים בתקופה הקודמת לחתונתו. כך שאם יש חתונה באופק, כדאי להתחיל לשים לב לדי ג'יים המנגנים באירועים אליהם הוזמנתם. לדוגמא, כדאי ללכת לחתונות עם נכונות לא רק ליהנות מהערב, אלא גם לבדוק מי היה הדי ג'יי, בעיקר אם הערב היה מוצלח במיוחד.