די ג'יי מקצועי יכול לעשות את ההבדל בין אירוע מוצלח, בלתי נשכח ומרגש לבין עוד אירוע בו משתתפים ושוכחים זמן קצר לאחריו. לכן, בחירת די ג'יי לאירוע הנה קריטית להצלחתו, ואין להקל ראש בבחירת התקליטן כדי ליהנות מאירוע מושלם. חשוב לדעת כי די ג'יי מקצועי ומוביל מתקלט בכל סוגי האירועים, ותפקידו להתאים את המוסיקה המתאימה ביותר לסוג האירוע ולסגנונו, תוך התחשבות בטעם המוסיקלי של בעלי השמחה ושל מפיקי האירוע, ותוך התאמת הסגנון המוסיקלי ורצועת ההשמעה למאפייני האורחים המשתתפים באירוע.

שדרוג האירוע באחריות הדי ג'יי

די ג'יי מכין את עצמו לקראת האירוע לאחר שנפגש עם בעלי השמחה והבין מהו טעמם המוסיקלי, מהו סגנון האירוע בו הוא יתקלט, מאפייני המשתתפים ומטרת האירוע. יש הבדל משמעותי בין תקלוט בחתונה לבין תקלוט באירוע לכבוד השקת מוצר חדש או אירוע עסקי או פוליטי חשוב. בחירת המוסיקה היא קריטית להצלחת האירוע: ישנם אירועים בהם תפקידו של הדי ג'יי הוא להרים את האורחים ממושבם ולהקפיץ אותם לרחבת הריקודים, ובאירועים אחרים עליו ליצור אווירה ייחודית המתאימה לסגנון האירוע.

די ג'יי לחתונה

לאירוע משפחתי כמו חתונה, חובה לבחור רק די ג'יי מקצועי ובעל ניסיון רב, המציע שירות מעולה ומסוגל ליצור את האווירה הנדרשת בחופה המרגשת, וכמובן – להקפיץ את האורחים לרחבת הריקודים. הדי ג'יי בוחר את השירים יחד עם בני הזוג, ובמהלך האירוע מרגיש את האווירה בקהל ומדבר אליו באמצעות המוסיקה, ובבוא העת תפקידו לגרום לכולם לקפוץ בשמחה, להשתולל ולרקוד שעות ארוכות, כדי להבטיח כי אף אורח לא ישכח את האירוע.

די ג'יי לאירועים עסקיים

די ג'יי מקצועי חייב להתאים לאירועים עסקיים את סגנון המוסיקה המתאים למטרת האירוע ולמאפייני המשתתפים. הדי ג'יי חייב ליצור אווירה ייחודית המתאימה לסוג האירוע, בין אם מדובר באירוע השקת מוצר, בכנס מקצועי, ביום כיף או גיבוש לעובדים או בכל סוג אירוע אחר.

די ג'יי לבר/בת מצווה

במסיבות בר ובת מצווה, על הדי ג'יי לשלב בין שירים שהילדים אוהבים ורוצים לשמוע לבין מוסיקה שמתאימה גם למבוגרים – משימה מורכבת ומאתגרת, שרק תקליטן מנוסה ומקצועי מסוגל לעמוד בה.

די ג'יי למסיבה פרטית

במסיבה פרטית רוצים שהדי ג'יי יגרום לאורחים לרקוד עד לשעות הקטנות של הלילה. בהתאם למאפייני המסיבה והאורחים הדי ג'יי יבחר בשירים מדליקים ומקוריים שכולם מכירים ואוהבים, וכך כולם ייהנו ויבלו שעות ארוכות ויזכרו את המסיבה לטובה למשך שנים ארוכות.

די ג'יי למסיבת יום הולדת בלופט או במועדון

כאשר עורכים מסיבה פרטית במועדון או בלופט מאובזר, הדי ג'יי מגיע עם הציוד שלו ומתאים את השירים המתאימים ביותר למאפייני המשתתפים, על מנת שכולם יבלו וירקדו שעות ארוכות.