חתונה היא אירוע מיוחד ומרגש במיוחד גם עבור הזוג הטרי וגם עבור כל המשפחה והחברים שהגיעו לחגוג איתם את המאורע המשמח. לכן אין זה מפליא כי זוגות רבים מתכננים את החתונה שלהם מספר חודשים טובים לפני האירוע המיועד, לפעמים אפילו שנה מראש. הלחץ לבחור את האולם הכי מפואר והקייטרינג הכי מושקע הם עצומים, ולכן יש צורך לסגור הכול מראש. אך אחד הגורמים החשובים ביותר בתכנון חתונה, מעבר לשמלת הכלה המיוחדת ולמבחר האלכוהול המגוון, הוא התקליטן של האירוע. תקליטן איכותי ומקצועי ידע לרומם את מצב הרוח של האורחים ולהכניס את כולם לאווירה המשמחת והמחשמלת של חתונה מוצלחת במיוחד. חשוב לבחור בתקליטן ידוע בעל מוניטין טוב והמלצות חיוביות, אך גם לוודא כי יש לכם כימיה טובה איתו ויכולת לתקשר בצורה ברורה ומובנת. במיוחד לפני ירח דבש במלונות בארץ – היכן שיהיו לכם אטרקציות וזכרונות לכל החיים. הרי לא תרצו שבחתונה שלכם יתנגנו שירים שלא מתאימים לטעם שלכם או של האורחים שלכם, לכן חשוב לוודא מראש מול מי אתם עומדים ומה היא רמת הכימיה שלכם איתו. הביקורות הכי טובות לא מחליפות התרשמות אישית ויכולת טובה לתקשר ולהגיע להסכם מוזיקלי.

טיפים לבחירת התקליטן המושלם עבורכם

כאמור, הדבר הכי חשוב הוא להיפגש עם תקליטן לחתונה, להתרשם ממנו ומהאופי שלו ולהחליט שזה האדם שאיתו תרצו לעבוד. כימיה ראשונית הכרחית כדי שיהיה לכם נעים ונוח בחתונה שלכם, אל תעבדו עם שום ספק שלא מתאים לכם. תתרשמו מרמת הוותק והניסיון שלו בתחום, תוודאו כי הסגנון המוזיקלי שלכם מסתדר עם היכולת והידע שלו למלא את רחבת הריקודים באירוע שלכם. חשוב מראש לעדכן את התקליטן לגבי סגנון המוסיקה שתרצו באירוע ולבנות יחדיו את הקונספט המוסיקלי של החתונה, חשוב שהתקליטן ישלוט בסגנונות המוסיקה המדוברים כדי שיוכל לספק לכם את מבוקשכם בצורה הטובה ביותר. תבקשו לראות הדגמה של המעברים שהתקליטן מבצע בין סגנונות המוסיקה השונים, תבקשו לראות סרטי חתונה בהם הוא מתקלט ותבחנו את האווירה בחתונות האלו. חשוב לבחור בתקליטן שיודע לקרוא את הקהל, להלהיב אותו ולהגביר את קצב המוסיקה בצורה הדרגתית ומקצועית.

לסיכום, כדאי לבדוק מספר תקליטנים על מנת לוודא כי בחרתם את האיש הנכון למשימה. לאחר שבחרתם את התקליטן האידיאלי עבורכם, מומלץ להיפגש איתו אחרי שכבר חשבתם על שיר כניסה לחופה, שיר שבירת כוס וכדומה. כמובן שאם אין לכם כיוון, התקליטן ישמח להציע לכם רעיונות ולסייע לכם להחליט לגבי שירי הנושא. הכי חשוב שתשמחו ותיהנו בחתונה שלכם.